close
#BiegamDobrze

#BiegamDobrze

5 lutego 2017239Views

#BiegamDobrze nie sugerujcie się tytułem wpisu, bo wytrawnym biegaczem to ja nie jestem. Biegam jak mnie nogi niosą, ale jak tylko nadarzy się okazja, że biegając mogę jeszcze pomóc to niniejszym czynie 🙂

Drugi raz z rzędu przy zapisach na Półmaraton Warszawski wybieram ścieżkę charytatywną. Przy zapisywaniu się na bieg zakładam swój profil – wybieram jedna z 7 organizacji charytatywnych. W moim przypadku wybrałam Fundację Dajemy Dzieciom Siłę dawniej Fundacja Dzieci Niczyje.Ja jako mama dwójki dzieci bardzo emocjonalnie podchodzę do wszelkiego rodzaju kwestii związanych ze złym traktowaniem dzieci. Jestem jak najbardziej za chronieniem dzieci przed krzywdzeniem i aby pomagać tym dzieciom, które tej przemocy już doświadczyły. Fundacja pomaga skrzywdzonym dzieciom odzyskać poczucie bezpieczeństwa, wiarę w siebie i zaufanie do ludzi.

Kiedy licznik na moim profilu przekroczy 300 złotych fundusze zasilą konto fundacji, która wybrałam, a ja otrzymam numer startowy i będę mogła pobiec w półmaratonie.

 

Bardzo podoba mi się ta akcja, bo i tak miałam biec, a przy okazji  mogę pomóc innym.